TR
x

Hakkımızda

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Geçmişten gelen bilgi ve yetkinliğiyle 1989 yılında kurulan GAP İnşaat, üstlendiği projeleri sorumlulukla tamamlayarak bugün sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir. Şirketimizin temel faaliyet alanları; hastaneler, askeri binalar, tüneller, kavşaklar, toplu konut inşaatları ile ilgili alt ve üstyapı işleridir.

GAP İnşaat olarak profesyonel yönetici kadromuz, her biri konusunda yetkin çalışanlarımız ile üstlendiğimiz birçok projeyi taahhüt ettiğimiz şartlar ve zamanda teslim etmeye titizlikle uyarız. Ayrıntılara gösterdiğimiz özenle üstlendiğimiz projelerde müşteri memnuniyetini ve tavizsiz kalite ilkesini işimizin odağına yerleştirmekteyiz.

İşimizde edindiğimiz tecrübe ve gösterdiğimiz istikrar bizi geleceğe güvenle taşıyacak sağlam temelleri oluşturmakta. Bize duyulan güvenin karşılığını verebilmek adına yenilikçi mühendislik çözümlerini işimize entegre ederek çalışıyoruz.

Küresel iş ilişkilerimizi geliştirerek ve komşu coğrafyamızda bölgesel projeler üstlenerek kararlı bir şekilde büyüme stratejimizi uygulamaktayız. Türkiye merkezli yatırımlarımızı çevre ülkelerdeki projelerle destekleyerek değer yaratıyoruz. Küresel ölçekte rekabet etmenin gerektirdiği teknolojik, yapısal, finansal ve kurumsal gelişim, şirketimizin temelini oluşturmaktadır.

 

Misyonumuz

GAP inşaat olarak, çalışanlarımızla gurur duyar, onların da çalışmaktan gurur duyacağı bir şirket olmak için samimiyetle çalışırız. Ülkemize ve çalıştığımız bölgelerdeki topluma ekonomik ve sosyal fayda sağlamaya odaklanarak iyi olan her işin gönüllü olarak içerisinde yer alırız.

Amacımız makul kar marjlarıyla büyümemizi sürdürürken müşterilerimizin etik ve doğru iş yapma ilkemizden ötürü tercih ettikleri firma olmayı sürdürmektir.

 

Vizyonumuz

GAP İnşaat’ta, ilk günden bu yana güncel teknolojik kaynaklar, yetkin insan kaynağı, sağlıklı kurumsal yapımızla büyümemizi sürdürmeyi, tüm Dünya’da üstlendiğimiz projeleri başarıyla teslim ederek güvenilir, istikrarlı ve büyük projelerde tercih edilen bir firma olmayı amaçlamaktayız.

GAP İnşaat ailesinin her ferdi bu amacı benimsemek, desteklemek ve bu amacın gerçekleşmesi için katkı sunmak için azami çaba gösterme sorumluluğundadır.