TR
x

Hakkımızda

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

İş süreçlerimiz uluslararası olarak kabul görmüş prosedürlere dayanarak ilerlemektedir. Sahip olduğumuz ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2004 Çevresel Yönetim Sistemi ve OHSAS 18001:1999 İş Sağlığı ve Güvenliği Sistemi sertifikalarının gerekliliklerini bağlayıcı birer sözleşme olarak kabul ederiz. Bu noktada mühendislik aşamasından işletmeye alma noktasına kadar tüm süreçleri bu sertifikalarda belirtilen koşulları karşılayan ve aşan bir titizlikle ele alırız.

Sürekli gözden geçirilen iş süreçleri sayesinde, uygulama planına, prosedürlere, şartnamelere ve işin tasarım ana hatlarına en iyi ve güncel uygulamalar dahil ederiz. Tamamlanan ve devam eden projelerdeki her mühendislik detayını sürekli sorgular, yeniden inceler ve daha iyi ve daha etkin sonuçlar için yenilikçi mühendislik çözümlerini sürekli araştırır ve geliştiririz.

Benimsediğimiz ‘sıfır kaza’ politikası gereğince iş güvenliğini işimizin ana ilkesi haline getirerek hareket eder ve çalışanlarımızın can güvenliğini had safhada koruyan çalışma ortamları oluşturmaya özen gösteririz. Kendi güvenlikleri için çalışanlarımızı periyodik eğitimlerle destekler ve denetleriz.

Tüm şantiye, ofis ve proje alanlarımızda çevreye karşı sorumluluğumuzun bilincinde hareket eder, çevre güvenliği konusunda önleyici bir yaklaşımla hareket ederiz.